НОВИНИ

З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА!

«КИЇВТРАНСБУД» вітає з професійним святом – День будівельника!

Будівельники являються особливими людьми. Вони не раз становились героями багатьох жартів та критики. На них не один раз покладали свої надії прихильники загальної індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Згадаємо кому ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створення широкого спектру будівельних проектів, звичайно ж, нашим шановним будівельникам.

З розвитком нових технологій робота будівельників стає все більш ефективною , однак, все ще залишається однією з найбільш трудомістких діяльностей. Кожен знає, що хороший будівельник завжди високо цінується. Високий професіоналізм у будівельника є гарантією високої якості їх роботи. Давайте ж і надалі разом продовжувати працювати на благо нашої батьківщини і країни у цілому.

У день свого професійного свята прийміть щирі привітання і побажання здоров’я, щастя і достатку. Бажаємо вам і надалі продовжувати підвищувати свій професіоналізм і досягати нових висот у технологіях будівництва. З повагою, колектив «КИЇВТРАНСБУД»!

ІНШІ НОВИНИ